Tenis

Kto som?

Som študentka Masarykovej univerzity v Brne, odbor osobný a kondičný tréner. Tenis som objavila ako 7 ročná, keď som zo zvedavosti išla vyskúšať jeden tréning. Stačil naozaj len jeden tréning a tenis sa stal súčasťou môjho života na dlhý čas, a aj súťažne 10 rokov.


Naučil ma disciplínu, vytrvalosť, bojovnosť ale aj ťahať za jeden povraz pri súťaži družstiev. Dnes sa tomuto krásnemu športu venujem rekreačne a moje znalosti o tenise by som chcela odovzdávať ďalej deťom, ale aj dospelým.


Všetkým, ktorí majú chuť športovať a naučiť sa niečo nové. Zameriavať sa budeme hlavne na základnú pohybovú a hernú zložku tenisu.

Športcentrum Ekoma


Tréningy budú prebiehať v športovom areáli Ekoma v Sekierskej doline. K dispozícii máme dva tenisové kurty s umelou trávou. Časy a počet tréningov je na dohode, prosím kontaktovať cez mail sfit@sfit.eu (cez kontaktný formulár).

Ako naše tréningy budú vyzerať?

Môžete si vybrať či tréning bude trvať hodinu, hodinu a pol alebo dve. Naučím vás alebo vaše deti základy tenisu, správne sa rozcvicíme , pomocou pohybových hier zlepšíme koordináciu pohybu a ako hlavnú časť tréningu sa budeme venovať tenisovému postoju, správnemu prevedeniu úderov. Na konci tréningov si zahráme tenis na body a ako posledné si ukážeme správny strečing. V areáli Ekomy pre rodičov ponúkame oddych pri kávičke alebo domácej limonáde na terase. Pre zaneprázdnených rodičov odporúčame zvoliť dlhšie tréningy, kde sa s deťmi prebavíme a vy si zatiaľ môžete ísť povybavovať, čo potrebujete. Po dohode môžeme realizovať tréningy detí s kamarátmi.

Čo deti potrebujú?

Areál Ekomy sa nachádza v Sekierskej doline vzdialenej 3 km od Sekiera. Tréningy budú prebiehať na umelej tráve pod odborným vedením. Dostupnosť areálu je ideálne autom alebo autobusom, ktorý chodí do Sekierskej doliny 3krát denne. Po dohode môžeme tréningy prispôsobiť tak, aby vaše deti prišli autobusom a budeme ich čakať na zastávke v areáli Ekomy.

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo rezervácie, kontaktujte nás

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Správu nebolo možné odoslať. Prosim potvrďte že nieste robot albo nás kontaktujte priamo na mailto:info@sfit.sk