O táboroch

inštruktor:

Vek:

Dátum:

Čas:

Cena - turnus:

Kontakt:

E-mail:

Miesto:

Sima, Mižu
7 - 13 rokov
5-9.7.2021, 16-20.8.2021
7:30 - 16:30
115€
+421910283304
sfit@sfit.eu
Športcentrum Ekoma, Zvolen (SK)

Prihláste svoje deti na Športovo-anglický tábor. Viac informácii na sfit@sfit.eu

Náš tábor zahŕňa

Čo si priniesť na tábor

Všetkých vás budeme očakávať pondelok až piatok medzi 7,30 – 8,00 hod v Športcentre EKOMA v Sekierskej doline. Keďže v areáli Ekomy nie je mobilný signál, deti nebudú potrebovať počítače, notebooky ani tablety, tie nech nechajú doma a namiesto toho nezabudnúť šprtovoého ducha.

Inštruktormi pre vašich športovcov bude SIMA - športová trénerka (tenis), ktorej zdravý životný štýl je na prvom mieste– študentka Fakulty športu na Masarykovej univerzite v Brne a MIŽU - MICHAL, študent Stavebnej fakulty Brno, - majster Slovenska v bowlingu, ktorý Vaše deti zasvätí do všetkého, čo ich bude zaujímať. Obaja rodáci zo Sekierskej doliny.

Pre Vaše deti sme pripravili množstvo aktivít v prírode (športové hry na našich ihriskách- badminton, tenis, volejbal, bowling ale aj prechádzky a hry vo voľnej prírode). Preto je potrebné, aby deti mali dostatok vhodného športového oblečenia a obuvy. Náš areál disponuje aj bazénom, preto je potrebné aby deti mali so sebou plavky, šlapky a uterák/osušku.V prípade nepriaznivého počasia budeme využívať krytú športovú halu a kryté priestory, preto je potrebné deťom zabaliť aj vhodnú halovú obuv.

Rekreačné poukazyZamestnanec má nárok na príspevok na rekreáciu, pokiaľ je zamestnaný v spoločnosti, ktorá má viac ako 50 zamestnancov a zároveň musí mať zamestnanecký pomer nepretržite 24 mesiacov (výnimkou sú dohody ovykonaní práce). V prípade akejkoľvek zmeny alebo nariadenia od vlády o zrušení táborov, Vám vrátime celú sumu tábora späť. Viac info na https://rekreacnepoukazy.sk.

Záloha

Pri záväznej prihláške na denný tábor je potrebné zaplatiť zálohu vo výške 50% (57,50€) z celej sumy tábora.
14 dní pre začatím tábora je nutné zaplatiť druhú polovicu sumy (prvý turnus 21.7.2020 a 2.8.2020 druhý turnus)

Storno podmienky:

V prípade zrušenia účasti dieťaťa na tábore má organizátor Sfit o.z. nárok na náhradu vo forme storno poplatku, ktorého výška sa určuje nasledovne:

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo rezervácie, kontaktujte nás

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Vaša správa bola úspešne odoslaná.

Správu nebolo možné odoslať. Prosim potvrďte že nieste robot albo nás kontaktujte priamo na mailto:info@sfit.sk